Fujitsu AWYZ 14-24 LB

awyz-14-24-lbInverteriga õhk-õhk soojuspump spetsiaalse Arctic varustusega, mis tagab seadme töökindluse ka külma pakasega. Arctic varustus koosneb 75W põhjasoojenduskaablist, mis garanteerib sulatusvee väljapääsu seadmest ka väga külma ilmaga ning ei teki jäätumist. 45W kompressorisoojenduskaabel garanteerib, et õli oleks kompressoris alati soe. Küttekaablite spetsiaalne termostaat tagab küttekaablite minimaalse elektritarbivuse.

Fujitsu Nocria on ainulaadse tehnoloogiaga, mis võimaldab saavutada kõrget efektiivsuskoefitsenti. Võimas ja tasane puhurimootor tagab kõrge kasuteguri ja suure teeninduspindala. Automaatselt puhastuvad filtrid tagavad 25% energiasäästu.

Mida tähendab Arctic?

Arctic versioon on spetsiaalne varustus õhusoojuspumpadele, mis annab oluliselt suurema töökindluse külma pakasega. Lisaks töökindlusele on eluiga nendel seadmetel pikem, kuhu on paigaldatud Arctic varustus. Arctic varustus on turul saada olevatest õhusoojuspumpadest ainult Fujitsu mudelitel.

Arctic varustus koosneb:

  1. 75W põhjasoojenduskaablist, mis garanteerib, et sulatusvesi pääseb ka väga külma ilmaga seadmest kiiresti välja ning ei tekita jäätumist. Paljud müüjad ei paigalda sellist kaablit ja tänu sellele võib seade sootuks katki minna.
  2. 45W kompressorisoojenduskaablist, mis garanteerib, et õli oleks kompressoris alati soe. Just see garanteerib seadmele pika eluea.
  3. Spetsiaalne termostaat, mis juhib küttekaableid nii, et nad tarbiksid minimaalselt elektrit.

awyz-tabelLisad:

Elektriliselt puhastatavad filtrid, antibakteriaalne filter uv-puhastuse näol, automatiseeritud seadme hooldus, kaugjuhtimispult.

Lisainfo

Kasutusjuhend Fujitsu AWYZ14L (PDF)